راهنمای ارسال مقاله
به منظور ارتقای سطح علمی مقالات در کنفرانس، کمیته برگزاری کنفرانس تصمیم به اخذ مبلغ اندکی بابت داوری هر مقاله در نظر گرفته است. بدین منظور نویسندگان محترم لازم است به هنگام ارسال مقاله، مبلغ چهل‎ هزار تومان به عنوان هزینه اولیه مقاله واریز نمایند. بدیهی است این مبلغ قابل برگشت نبوده و از هزینه ثبت‎نام مقالات پذیرفته شده کسر خواهد شد. برای کلیه مقالات نیز نظرات علمی داوران محترم به نویسندگان مقالات ارسال خواهد شد. نویسندگان محترم می‎توانند از درگاه پرداخت آنلاینی که در پرتال کاربری تعبیه شده برای واریز هزینه داروی استفاده نمایند.
لازم به ذکر است که برای هر مقاله ارسالی، هزینه داوری به طور جداگانه واریز می‎ گردد.
مقالات فارسی می‏ بایست به فرمت استاندارد مورد قبول کنفرانس و مقالات انگلیسی به فرمت استاندارد پذیرفته شده توسط IEEE ارسال شود.
دریافت الگوی مقاله
کنفرانس از داوری مقالاتی که طبق الگوهای تعیین شده نباشد معذور است.
حداکثر تعداد صفحات مورد پذیرش برای داوری، 5 صفحه برای مقاله‎های انگلیسی و 6 صفحه برای مقاله‎های فارسی است. البته لازم به ذکر است که تعداد صفحات مازاد بر این تعداد نیز مورد قبول است منتهی برای هر صفحة اضافی مبلغی دریافت خواهد شد. هزینه چاپ صفحه (های) اضافه در جدول بخش هزینه‎های ثبت آورده شده است.
مقالات ارسال شده به کنفرانس باید اصول اخلاق در پژوهش را رعایت نموده باشند. مضامین تخلف از منشور آکادمیک را می‎توانید در وب‎سایت IEEE بیابید: لینک اصول اخلاق در پژوهش IEEE
بعد از آماده‎سازی مقالات خود بر طبق فرمت استاندارد کنفرانس، وارد پرتال کاربری شوید. توجه داشته باشید که اگر کلمه کاربری و رمز عبور پرتال کاربری را ندارید، ابتدا در همان لینک، ثبت نام کنید. بعد از ورود به پرتال کاربری، روی بخش ارسال مقاله کلیک کرده، سپس طبق راهنمای آپلود مقاله‎ای که در آن بخش وجود دارد، عمل نمایید.
در صورت بروز هرگونه اشکال یا سوال با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل نمایید.
تا کنفرانس
1 ماه و 5 روز
تاریخ های مهم
مهلت ارسال مقاله: 31 شهریور 1398 تا ۱۰ مهر تمدید شد
اعلام نتایج داوری مقاله ‎ها: 20 آبان 1398
ثبت نام و ارسال نسخه نهایی: 2 تا 7 آذر ماه
تاریخ برگزاری کنفرانس: 27 و 28 آذر1398
دبیرخانه کنفرانس
مسئول دبیرخانه: خانم غلامی
آدرس: شاهرود، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشکده مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات.
ایمیل: icspis@shahroodut.ac.ir
شماره فاکس: 02332300251
تلفن: 02332300338
محل برگزاری
شاهرود، دانشگاه صنعتی شاهرود، پردیس فناوریهای نوین، ساختمان کتابخانه مرکزی دانشگاه

آمار بازدیدکنندگان
42237 بازدید
حامیان


کد اختصاصی همايش: ۶۱۰۴۷-۹۸۱۹۰قطب علمی سامانه‎ های پردازش دیجیتال ایران